• Čitateľský maratón štartuje 1.3.2024

• Milí nadšenci čítania a kníh,

aj tento rok máte možnosť stať sa súčasťou nášho čitateľského maratónu.

V období od 1.3. do 31.3.2024 nahlasuješ pani učiteľke, pánovi učiteľovi slovenského jazyka názov knihy/ názvy kníh a počet prečítaných strán.

Výsledky knižného maratónu vyhlásime začiatkom apríla.

• Majáles rodičov a priateľov školy

Rada rodičov pri ZŠ J. C. Hronského v Šali vás srdečne pozýva na Majáles rodičov a priateľov školy, ktorý sa uskutoční 17.5.2024 od 19.00 v Hoteli Centrál v Šali.

V cene vstupenky: 2 x večera, víno, nealko, zákusky, slané pečivo, živá hudba a DJ.

Vstupenky si rezervujte mailom zsjchronskeho@gmail alebo telefonicky 0903474021.

Prvý chod podľa vášho výberu: kačica s lokšou/zemiakmi a kyslou kapustou/zemiaky s lososom.

• Darujte 2 % Rodičovskému združeniu pri našej ZŠ

v roku 2023 získalo Rodičovské združenie pri ZŠ J. C. Hronského z 2 %  sumu vo výške 5593,31 €. Z týchto financií sa zakúpil nový nábytok (školské lavice a stoličky do 2 tried a nové skrine do 5 tried) v sume 4465,34 € a didaktická technika v sumu 1127,97 € .

2 % z vašich daní nám umožňujú modernizovať interiér školy a aktívne využívať moderné digitálne technológie v edukácii žiakov.

Prosím, darujte v roku 2024 2 % z vašich daní Rodičovskému združeniu pri ZŠ J. C. Hronského, aby sme i v tomto roku mohli pokračovať v modernizácii školského prostredia pre našich žiakov.

Postup, ako darovať 2 % z dane nájdete tu: https://zskrsala.edupage.org/percenta2/

Ďakujeme!

Ing. Soňa Pinková, predsedníčka Rady rodičov

• ŠKOLSKÝ MERCH

• Dobrý deň všetkým!

Aj tento rok máme pre Vás skvelú správu!

Naša škola má vlastnú voľnočasovú kolekciu oblečenia, o podobe ktorej rozhodli sami žiaci. Tento školský rok prichádza obohatená o nové produkty, farby a eko oblečenie. Jej náhľad vidíte nižšie a je možné si ju aktuálne zaobstarať v našom e- shope: https://www.kraloveskoly.cz/zskrsala/

Objednávanie je už spustené a bude možné až do 21.2. Nasledujúci deň sa e-shop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť nový kúsok so školským logom!

(Môže sa stať, že ceny v e-shope sa zobrazia v CZK. V hornej lište e-shopu nastavíte EUR)

S pozdravom a prianím krásneho dňa

• Prerušenie prezenčného vzdelávania v dňoch 08.02.-12.02. 2024

oznamujeme vám, že na základe Rozhodnutia RÚVZv Nitre z dôvodu prudko narastajúceho počtu chorých žiakov na chrípku a chrípke podobného ochorenia riaditeľka ZŠ J. C. Hronského rozhodla o prerušení prezenčného vzdelávania v dňoch 8.2. 2024 – 12.2. 2024. Žiaci do školy nastúpia 13.2. 2024 (utorok).

Dokument_(2).pdf

• Zvýšená chorobnosť

momentálne evidujeme zvýšenú chorobnosť detí, preto vás žiadame, aby ste dieťa s príznakmi virózy či respiračného ochorenia neposielali do školy.