• Ako vnímajú našu školu žiaci?

• 12.04.2020 19:17
      • Prečítajte si, ako vnímajú našu školu žiaci rôznych ročníkov.
      • Našu školu rozhodne odporúčam. Máme tu skvelých a vzdelaných pedagógov, ktorí sú absolútne spravodliví ku každému žiakovi rovnako. Máme tu veľa vzdelávacích programov, či už krúžky, rôzne výlety, mimoškolskú činnosť, perfektne vybavené učebne. Často sa na našej škole organizujú rôzne sezónne podujatia, súťaže.

Kristián B.

Myslím si, že na našej škole je výhodou práve možnosť pre deti s nadaním ďalej rozvíjať svoje vedomosti v špeciálnych triedach. Aj keď veľa ľudí berie „ obyčajné“ a nadané triedy ako zbytočné rozdeľovanie detí, ja si myslím, že to vôbec nie je o tom rozdeľovaní, ale má to veľa výhod pre jednu a aj druhú stranu.

Laura N.

Prečo študovať u nás?
        Naša škola dáva možnosť pracovať v rôznych záujmových krúžkoch ako informatika, športové hry, tanečná atď. Na hodinách používame rôzne moderné prostriedky na spestrenie hodiny (interaktívna tabuľa, počítače, tablety). Chodíme do kina, divadla. Máme rôzne výlety a exkurzie, školu v prírode, lyžiarsky výcvik a rôzne iné. Zúčastňujeme sa na rôznych športových a vedomostných súťažiach. Učíme sa anglický a nemecký jazyk, aktívne si zlepšujeme si jazykové a komunikačné zručnosti.

Radka B.

Našu školu hodnotím 10/10 pretože :
        - málo žiakov v triede, čiže sa nám učiteľ mohol venovať aj jednotlivo
        - super spomienky - plavecký výcvik, Švp
        - učitelia boli aj kamaráti (100% p.uč. Ivetka Gyorodyová)
        - naučil som sa výborne po anglicky a nemecky, veľa krát aj formou hry
        - super výlety : ANJ - Oxford, Londýn; - NEJ - Viedeň
        - super spomienky - lyžovačka (viackrát)
        - vedomostné súťaže
        - projekty – získal som veľa informácií, ktoré určite ešte využijem.

Adam T.

Ja si myslím, hoci nepatrím vôbec medzi najlepších žiakov, že naša škola je super. Bude mi chýbať ... Za mňa si zaslúži táto škola veľkú pochvalu (aj čo sa týka mimo učenia) :-)

Samuel K.

Odporučila by som rodičom budúcich prvákov, ale i ostatným žiakom aby sa rozhodli práve pre našu školu, ponúka veľa možností na získanie nových vedomostí, ktoré v ďalšom živote určite využijú. Ako žiačka našej školy môžem určite aj za seba potvrdiť, že ZŠ J.C. Hronského spolu s mimoriadne profesionálnymi učiteľmi, ktorí sa vždy snažia o hravé a zároveň zodpovedné naučenie žiakov daným predmetom.

Učitelia každoročne uskutočňujú mnohé športové a náučné akcie. Taktiež sa tu konajú mnohé olympiády, ktoré rozvíjajú vedomosti žiakov. Aj vynovené priestory školy sú veľmi dobré na zlepšenie vyučovania. Fyzikálna učebňa po rekonštrukcii ponúka lepšie priblíženie jednotlivých pokusov, učebňa s programom na výučbu angličtiny ponúka lepšiu komunikáciu zo žiakmi. Aj ostatné učebne zlepšujú výučbu detí: knižnica, chemická učebňa a informatické učebne. V našej škole je aj pekná jedáleň s chutnými pochúťkami. Škola jednoducho ponúka všetko na správne vzdelávanie dieťaťa. Každý rodič, ktorý sa rozhodol o prihlásenie svojho dieťaťa na ZŠ J.C. Hronského, urobil správne. Ako žiačka 8. ročníka ešte raz odporúčam túto školu.

Laura T.

Pozitíva našej školy:

výučba jazykov (anglický od 1. ročníka a nemecký od 3. ročníka)

-moderné zariadenie školy (nová fyzikálna učebňa, počítačové miestnosti, interaktívne tabule, skrinky...)

-učenie cez interaktívne tabule

-náučné exkurzie

-praktické aktivity

-výlety do zahraničia vo vyšších ročníkoch (Anglicko, Viedeň)

-rozvíjanie kreativity a schopností pri písaní ročníkovej práce

Soňa N.

Základná škola Jozefa Cígera Hronského je podľa mňa tá najlepšia základná škola široko ďaleko. Pracujú v nej veľmi milí a ochotní pedagógovia.  Pedagógovia školy majú profesionálny prístup k žiakom, vždy sa snažia vyhovieť niekedy nezmyselným prosbám žiakov. Každý rok pre nás organizujú rôzne podujatia, ako napr. zabehnime spolu čo najďalej, farebný deň, ponožkový deň, športová olympiáda. Škola má moderné vybavenie, priestrannú školskú jedáleň, dve telocvične, tri PC učebne, jazykovú učebňu, knižnicu, chemickú učebňu, fyzikálnu učebňu, tri dvory, multifunkčné ihrisko. Skoro v každej triede sa nachádza interaktívna tabuľa. Zúčastňujeme sa aj rôznych športových, vedomostných, umeleckých súťaží, ako napr. Turnaj vo futbale chlapci, Ukáž čo vieš, Šaliansky Maťko. Zúčastňujeme sa aj rôznych vedomostných olympiád, ako napr. dejepisná olympiáda, geografická olympiáda, technická olympiáda. Som na našu školu hrdý.

Samuel S.

Moja škola sa mi páči, viem to porovnať lebo som 5 rokov chodila do inej školy... Škola je priestranná, svetlá, je tu veľa tried aj žiakov... Učitelia sú dobrí , niektorí síce prísnejší ale niekedy si to žiaci aj zaslúžia...

Sofia B.

Rad chodím do tejto školy, pretože je veľká a má 2 telocvične, ktoré sú dobre vybavené. Keď je vonku dobré počasie, chodíme na hodinách TV na multifunkčné ihrisko. V triede máme IKT tabuľu, ktorú veľmi radi používame.

Matej M.

V škole sa mi páči, pani učiteľky sú dobré a pomáhajú nám. Máme veľa krúžkov. V škole mám veľa dobrých kamarátov.

Tomáš B.