• Napísali o nás: Žiaci ZŠ J. C. Hronského nazbierali vyše 170 krabíc darčekov pre starkých

• 06.12.2020 15:49
      • Vyše 170 krabíc od topánok naplnených darčekmi pre deduškov a babičky vyzbierali žiaci Základnej školy (ZŠ) Jozefa Cígera Hronského v Šali. Už po druhýkrát tak podporili celoslovenskú charitatívnu výzvu „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“.
        Viac sa dočítate v článku:
        Žiaci ZŠ J. C. Hronského nazbierali vyše 170 krabíc darčekov pre starkých
      • „Chcela by som všetkým žiakom, rodičom, zamestnancom, vedeniu a dokonca aj bývalým žiakom zo srdca poďakovať. Tento rok sa nám podarilo spoločne pozbierať 173 krabíc. Minulý rok ich bolo 126. Ďakujem za každé vložené srdiečko do nich. Rodina Farkašová darovala vozík pre dôchodcov. Krabičky teraz prejdú kontrolou, „oddýchnu si“, a potom ich prevezieme na konkrétne miesto,“ uviedla učiteľka Zuzana Urbancová, ktorý projekt opäť koordinovala na ZŠ J. C. Hronského. Zrealizovali ho za prísnych hygienických opatrení.